732 840 845 info@svatbanakube.cz

Cayo Coco a Cayo Guillermo

Cayo Coco a Cayo Guillermo – malé ostrůvky v Karibském moři, které jsou spojeny s pevninou 17km dlouhou hrází. Na ostrůvcích (přírodní rezervace), které jsou lemovány plážemi s bílým jemným pískem a palmami, se nacházejí kvalitní hotely. Tato oblast pro nejnáročnější klientelu patří mezi nejkrásnější prázdninová místa nejenom na Kubě. Jejich atraktivita spočívá ve více než 30kilometrech panenských pláží a jedinečné přitažlivosti pro potápěče díky dnu chráněnému druhou nejrozsáhlejší korálovou bariérou na světě. Krása krajiny a dobře zachované tropické ekosystémy dokáží zlákat i nejnáročnějšího turistu. Ostrovy Cayo Coco a Cayo Guillermo jsou od Havany vzdáleny 500km a od letoviska Varadero 400km. Jak z Havany, tak z Varadera lze na ostrovy cestovat autem nebo letadlem.

Cayo Coco je čtvrtý největší ostrov ze souostroví Kuby. Jedná se hned po Varaderu o největší plážový resort. Cayo Coco nabízí odpočinek od běžného života, skvělé pláže, potápění, rybaření, ale i nádhernou přírodu. 10km korálových útesů se může zdát jako velké akvárium díky rozmanitosti a velkému výskytu mořských tvorů.

Rovněž Cayo Guillermo je prakticky nedotčeno moderním světem. Turistický komplex se rozprostírá na 8km dlouhé úžasné bílé pláži, na které kdysi Ernst Hemingway rybařil a čerpal inspiraci pro své romány. Jeho slavný Ostrov v proudu má ideální podmínky pro potápění. V okolí je mnoho korálových útesů s pestrou mořskou faunou a flórou.

Svatební hotely na Cayo Coco a Cayo Guillermo

  • Meliá Cayo Coco 5*
  • Meliá Cayo Guillermo 5*
  • Sol Cayo Guillermo 4*

About

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *