Na kouzelném ostrově blízko korálového útesu s velmi jemným bílým pískem a mořem s křišťálově zelenomodrou vodou v originálním prostředí Královských zahrad se nachází krásný hotel Meliá Cayo Coco. S pevninou je ostrov spojen silnicí po umělé hrázi v délce cca 17 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 13 km.

Ubytování

Hotel nabízí 250 pokojů s možností přistýlky, všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, minibar, koupelnu s vanou, sprchu a vysoušeč vlasů, satelitní televizi, trezor a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, nebo na lagunu a okolí.

Vybavení

4 bary, 4 restaurace, 3 venkovní bazény, prostorná hala s recepcí, obchody, půjčovna aut, směnárna, společenská místnost, bazén s dětskou částí, internet a salon krásy

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy, diskotéka, sauna, posilovna, masáže, tenisové kurty, plážový volejbal, kulečník, tenis, půjčovna kol a vodní sporty na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.