Hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží v Karibiku, kde světoznámý spisovatel Ernest Hemingway rybařil a čerpal inspiraci pro své romány. Mezinárodní letiště Cayo Coco je vzdálené 20 km, Havana asi 500 km. Hotel patří ke špičkovým na Kubě. Nachází se v malebném prostředí korálového ostrova. Je obklopen palmami a mangrovníky v absolutní oáze klidu přímo na fantastické pláži El Paso Beach s bílým pískem a průzračným mořem.

Ubytování

K dispozici je 291 stylových pokojů obklopených krásnou zahradou, všechny pokoje mají balkón nebo terasu (většinou s výhledem na moře), koupelnu, fén, klimatizaci, TV/SAT, mini bar a trezor.

Vybavení

3 restaurace, 4 bary, 3 venkovní restaurace, recepce, směnárna, půjčovna aut, obchůdky, čistírna, lékař, bar otevřený 24 hodin denně, bazén s dětským koutkem a jacuzzi, dětský klub, vodní sporty, tělocvična, sauna, masáže, tenis, stolní tenis, lekce tance.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy, windsurfing, volejbal, vodní sporty, tenis, šnorchlování, surf, stolní tenis, potápění, plážový volejbal, plachtění, kulečník, kánoe, kajaky, fitness a aerobic.