Prvotřídní hotel je součástí komplexu Las Américas Resort, nachází se na nádherné bílé pláži s jemným pískem přímo u Golfového klubu Varadero a obchodního centra Plaza Américas. Turistické centrum Varadera je vzdálené 8 km, letiště 33km. Meliá Las Américas patří k nejlepším hotelům ve Varaderu.

Ubytování

Hotel má 340 pokojů z toho 220 dvoulůžkových pokojů je s krásným výhledem na moře, do zahrady nebo na golfové hřiště. Součástí hotelu jsou apartmány, včetně dvou prezidentských, 90 bungalovů a 12 apartmá určených speciálně pro golfové hráče. Všechny pokoje, apartmá a bungalovy jsou s klimatizací, bezpečnostní schránkou, rozhlasem, satelitní TV, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, koupelnou, WC a mají terasu nebo balkon. Hotelová služba je k dispozici 24 hodin denně.

Vybavení

6 restaurací, 5 barů, 4 venkovní bazény, bazén pro děti, sauna, vířivka. Lehátka, osušky a slunečníky jsou k dispozici u bazénů a na pláži. Součástí hotelu jsou konferenční sály, směnárna, obchody, kadeřnictví, cestovní kancelář, lékařská služba, zahrada, soukromé parkoviště, diskotéka a noční klub.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy – windsurfing, jachting, katamarán, kajak, tenisové kurty, badminton, basketbal, fotbal, plážový volejbal, aerobic, fitness, vířivka , lukostřelba, stolní tenis.