Hotelový ráj, kde se téměř všechno nachází přímo u nádherné bělostné pláže. Turistické centrum Varadera je od hotelu vzdálené asi 8km. Resort se rozprostírá na šesti hektarech překrásné exotické zahrady karibského stylu s jezírky a bujnou tropickou vegetací. Nabízí dokonalé služby a péči o své klienty, komfortní ubytování a překrásné okolí.

Ubytování

Hotel má celkem 350 dvoulůžkových Junior Suite pokojů, elegantně navržených s ložnicí, obývacím pokojem, koupelnou a balkónem. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, rádio, čajovou a kávovou konvici, bezpečnostní schránku a minibar (přistýlka nelze). Pokoje jsou umístěny v hlavní hotelové budově a ve vilách. Mají výhled do zahrady, bazén nebo na oceán.

Vybavení

4 restaurace, 4 bary, 2 velké venkovní bazény, 2 vířivky. V hotelu se nachází rovněž lékařská služba, disco club, prádelna, obchůdky, cestovní kancelář, fotoateliér, internet, kadeřnictví a konferenční salón.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy, zahradní šachy, tenis, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, aerobic, sauna, vířivka, taichi, joga, biliár, fotbal, šipky, šnorchlování, windsurfing, jachting, kat amarán, kajak, fitness centrum, vodní lyžování.