V ráji překrásných pláží poloostrova Varadero se nachází luxusní hotel Meliá Varadero. Je součástí komplexu Las Américas Resort a leží v těsné blízkosti golfového klubu Varadero a obchodního a konferenčního centra Plaza Américas. Od turistického centra Varadera je hotel vzdálen 7,5km. Tento grandiózní a komfortní 5-ti patrový hotel vypadající jako mořská hvězdice je postaven na jedné z nejatraktivnějších pláží celé Kuby. Patří mezi nejpopulárnější kubánské hotely. Dojem ráje dotváří exotická flóra, kterou je hotel obklopen. Hotel je umístěn přímo u pláže.

Ubytování

V hotelu je 490 luxusních pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, ledničkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, koupelnou a WC. Pokoje mají terasu nebo balkón s výhledem na moře, bazén nebo na zahradu.

Vybavení

5 restaurací, 4 bary, 2 venkovní bazény a bazén pro děti. Využívat lze vířivky, lehátka a slunečníky. K dispozici je dále kulečníkový bar, bar u bazénu, 24 hodinový provoz kavárny. V hotelu jsou různé obchůdky a butiky, cestovní kancelář, směnárna, konferenční a jednací sály, obchody se suvenýry, zlatnictví, kadeřnictví, čistírna oděvů, masáže a lékař.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy – windsurfing, jachting, katamarán, kajak, tenisové kurty, badminton, basketbal, fotbal, plážový volejbal, aerobic, fitness, vířivka, lukostřelba, stolní tenis.