Velmi luxusní lázeňský hotel je jeden z nejlepších hotelů ve Varaderu. Leží přímo u překrásné bělostné pláže.Typické pro tento hotel je nádherné prostředí, všestranné služby, fantastická pláž, dokonalý odpočinek a romantická dovolená. Je vzdálen 10 min. jízdy od turistického centra Varadera a 40 km od mezinárodního letiště.

Ubytování

V hotelu je 484 pokojů ve dvanácti 2-3 patrových domech. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem, klimatizací, SAT-TV, telefonem, sejfem, žehličkou, županem, kávovarem, ledničkou a balkonem.

Vybavení

8 restaurací, 5 barů, 3 venkovní bazény, soukromá pláž, směnárna, slunečníky a lehátka, sauna, půjčovna aut, prádelna, masáže, lékař, lázně, konferenční místnost, jacuzzi, 24 hodinový pokojový servis, konferenční místnost a lázeňské služby (za poplatek).

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy – 4 osvětlené tenisové kurty, fitness, lekce jógy, plachtění, katamarán, windsurfing, kajak, šlapadla, šnorchlování, vodní lyžování, jízda na banánu, vodní pólo, volejbal, lekce potápění v bazénu (s instruktorem), lekce tenisu a volejbal.