Hotel Paradisus Varadero se nachází na nejlepším místě ve Varaderu a je právem nazýván jako rajský. Superluxusní resort špičkové kvality v klidném místě je obklopen bujnou vegetací, průzračným mořem a nádhernou lagunou. Vlastní tropická zahrada má rozlohu 56 000 m2. Od obchodního centra Plaza América je hotel vzdálen pouhých 5 km, od turistického centra 12km. Resort je určen pro nejnáročnější klientelu.

Ubytování

V hotelu se nachází 421 velmi prostorných luxusních pokojů, z toho 408 typu junior suite, je rozmístěno do 28 dvoupodlažních bungalovů a je vybaveno klimatizací, balkonem (terasou) s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, rádiem, minibarem, bezpečnostním trezorem, vysoušečem vlasů, koupelnou a WC. Internet na pokoji za příplatek.

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici 7 restaurací (včetně španělské a italské kuchyně), 4 bary, 2 venkovní bazény s koutem pro děti (celkem 2400 m2), sauna, výřivka, slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu. V hotelu jsou obchody, cestovní kancelář, směnárna, fax a internet, konferenční sál a místnosti, půjčovna aut a motorek, dětský klub, masáže a lékař, čistírna oděvů.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy – windsurfing, jachting, katamarán, kajak, 3 tenisové dvorce s umělým osvětlením, badminton, fitness, aerobic, kulečník, stolní tenis, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště.