Hotel leží přímo na bělostné písečné pláži v palmovém a mangrovníkovém háji v oblasti Cayo Guillermo, 1 km od úžasného korálového útesu. Mezinárodní letiště Cayo Coco je vzdálené 20 km, Havana více jak 500 km. Hotel je obklopen palmami a mangrovníky v absolutní oáze klidu přímo na fantastické pláži El Paso Beach s bílým pískem a průzračným mořem.

Ubytování

Hotel má 267 komfortních pokojů rozmístěných do jedno až dvoupatrových bungalovů umístěných v zahradě. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku, koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu. K dispozici jsou také tří a čtyřlůžkové pokoje. Výhled je na moře nebo do zahrady. Hotelová služba je k dispozice po celých 24 hod. denně.

Vybavení

4 restaurace, 4 bary, 24 hod. provoz snack baru, směnárna, obchody, velký venkovní a dětský bazén, zahrada, soukromé parkoviště, konferenční a jednací sál, služba lékaře a obchody.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy, tenis, aerobik, stolní tenis, posilovna, bazén, vodní sporty, šnorchlování, windsurfing, kajak, katamarán, basketbal, plážový volejbal, diskotéka, vodní lyže, jízda na banánu, masáže, jízda na koni.