Hotel ve tvaru podkovy se nachází v privilegované části Varadera. Je tvořen ze dvou ubytovacích částí hotel a bungalovy. Vše je umístěno v tropické zahradě obklopené palmami.
Komplex leží v klidném místě přímo na jedné z nejkrásnějších a nejdelších pláži. Je součástí luxusního hotelového komplexu „Las Américas Resort“. Turistické centrum Varadera je vzdálené 8 km, golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště je 34km.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 375 prostorných a pohodlných dvoulůžkových pokojích s kouzelným výhledem na moře nebo do zahrady. K dispozici je 28 apartmá a 200 bungalovů s jednou nebo dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou s klimatizací, koupelnou a WC, satelitní TV, rádiem, bezpečnostní schránkou, minibarem, vysoušečem vlasů a terasou.

Vybavení

6 restaurací, 5 barů- Cafeteria a lobby bar jsou otevřeny 24 hodin denně, 3 venkovní bazény, lehátka, osušky a slunečníky jsou k dispozici u bazénů a na pláži. V hotelu jsou obchody, směnárna, kadeřnictví, cestovní kancelář, lékařská služba, čistírna oděvů, služba hlídání dětí, rozlehlá zahrada, minigolf, tenisové dvorce, vlastní parkoviště, konferenční a jednací sál. Během dne se organizují animační programy, večer probíhá diskotéka a program v nočním klubu.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy, vodní sporty na pláži, katamarány, kajaky, šlapadla, vodní lyže, aerobik, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal, šipky, stolní tenis, lukostřelba.