Tento oblíbený hotelový komplex se nachází v tropické zahradě a sestává ze dvou hotelů Sol Sirenas a Sol Coral, které leží na dlouhé pláži s bílým pískem, nedaleko nákupního a kongresového centra. V blízkosti se nachází také golfové hřiště nebo delfinárium Marina Chapelin. Turistické centrum letoviska Varadera je vzdálené 6 km

Ubytování

hotel má celkem 660 pokojů, z toho 593 jsou standardní dvoulůžkové pokoje, 13 superior apartmá, 7 junior suite a 23 rozšířených apartmá pro rodiny. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, bezpečnostní schránkou, satelitní TV, koupelnou a WC, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do zahrady. Hotelový servis pracuje 24 hodin denně.

Vybavení

7 restaurací, 8 barů, 3 venkovní bazény, sauna, masáže, fitness, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Dále jsou k dispozici obchody, fax, internet, sekretářské služby, konferenční místnosti, směnárna, pošta, lékařská služba, pronájem kol a motocyklů.

Stravování

All Inclusive – všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neo mezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

Sport a zábava zdarma

Animační programy – večerní programy – stolní tenis, tenis, biliár, plážový volejbal, fotbal, šipky, aerobic, fitness, půjčovna kol, šnorchlování, windsurfing, jachting, katamarán, kajak.