732 840 845 info@svatbanakube.cz

O nás

Cestovní agentura VARADERO se specializuje na svatby, svatební cesty a dovolenou v zahraničí mimořádné kvality pro náročné klienty. Naše služby nabízíme prostřednictvím internetu.

Velké popularitě se v poslední době těší svatby na Kubě, se kterými máme bohaté zkušenosti. Svatbu na Kubě jsme osobně zažili a dalších se zúčastnili. Za naši hlavní konkurenční výhodu považujeme především to, že známe prostředí hotelů, ve kterém se svatby konají. Při vyřizování svatebního obřadu spolupracujeme se svatebními koordinátory, kteří jsou přímo na místě. Klientům poskytujeme kompletní servis počínaje poradenstvím a předáním osobních zkušeností, provádíme objednání zájezdu a následně zajistíme překlady všech dokumentů potřebných pro svatební obřad včetně soudních ověření a superlegalizací na kubánském velvyslanectví.

Naše know-how jsme získali ve Velké Británii, která udává trendy v oblasti cestovního ruchu a zejména svatby v zahraničí se tu těší mimořádné popularitě. Klíčem k našemu úspěchu je vysoká kvalita produktů, odpovídající cena, individuální přístup k našim klientům a profesionální služby našich partnerů. Náš klientský servis je Vám k dispozici 7 dní v týdnu. Vaše rezervace a dotazy vyřizujeme okamžitě, nebo v co nejkratší době.

Jsme hrdí na to, že jsme se za dobu našeho působení stali jedničkou na českém i slovenském trhu v počtu zorganizovaných svateb na Kubě. Svatby českých a slovenských občanů jsou na Kubě druhé nejčastější. Naší vizí do budoucna je i nadále nabízet kvalitní služby v kombinaci s cenou a zajistit, že svatby českých a slovenských občanů na Kubě budou ze všech národností na prvním místě. Nechceme být jednou z mnoha cestovních agentur, jejichž hlavní činností je zprostředkovaný prodej zájezdů. Našim cílem je trendy v oblasti cestování vytvářet.